Привітання до Дня Матері

Дата: 08.05.2021 22:28

Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.Материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень. Рід людський, наше життя і все найшанованіше на землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

Любі наші і найрідніші Матері! Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем Матері. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчата, ті,  котрі самі пізнали щастя батьківства  і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння!Доземний вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа!

З повагою,

Закупненський селищний голова                          Віталій Ващук