НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ

Дата: 09.07.2021 09:00

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою  оскаржено  до суду  рішення Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, яким  безпідставно позбавлено права користування земельними ділянками, загальною площею більше 260 га один з навчальних закладів Кам’янець-Подільського району. Зокрема,  незважаючи на  наявність  в навчального закладу відповідних правовстановлюючих документів на землю,  органом Держгеокадастру  безпідставно прийнято рішення про передачу земельної ділянки   в комунальну власність однієї з ОТГ району.

Внаслідок вказаних дій  навчальний заклад, який здійснює підготовку  кваліфікованих фахівців робітничих спеціальностей, позбавлений можливості використовувати  вказані земельні ділянки  для дослідних і навчальних цілей,   що негативно  пливає на якість підготовки молодих фахівців.

На   даний час  справа перебуває в суді на розгляді.