Держпродспоживслужба району повідомляє!

Дата: 11.08.2021 08:23

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів   № 11.1.3-5/1289    від         03 серпня  2021 року  стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену  в гумці  рожкового  дерева з Німеччини ( постачальник : ROEPER), з якого були виготовлені харчові добавки ( Stab 2000, Super Neutrose Boite), що експортувались з Франції ( виробник: LOVIS FRANCOIS, Marne la Vallee) до України  ( отримувач : ТОВ «Фаріна.ЮА», вул. 23 Серпня, буд. 49 В, кім. 25, м.Харків, 611103), № 11.1.3-5/1288    від         03 серпня  2021 року  стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид  в стабілізаторі Lygomme, що використовувалась у виробництві морозива, що експортувалось з Франції (виробник: Mars Wrigley Confectionery, Steinbourg) до України (отримувач : ТОВ  «ТОРГОВА  ФІРМА  «РУДЬ», вул. Тваринників, 8, с.Шпитьки, Київська область, 08122)  та  № 11.1.3-5/1290    від         03 серпня  2021 року  в доповнення до листа Держпродспоживслужби від 30 липня 2021 року №11.1.3-5/973 стосовно виявлення несанкціонованої речовини добавки-стабілізатора в м’якому сирі  з  Туреччини, що експортувався з Польщі ( виробник : BEL POLSKA  Sp.z.o.o., Poland) до України  ( отримувач : ТОВ «Укрлогістика»,  вул. В’ячеслава   Чорновола,  46А,   м. Вишневе, Київська область, 08133).

Така продукція є небезпечною для споживання людиною, тому  Чемеровецьке  управління  ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області просить  споживачів та операторів ринку, що займаються обігом харчових продуктів даного походження при її виявленні не споживати, не використовувати  у виробництві  та негайно повідомляти районне управління ДПСС: тел./факс.  9-28-62,  вул. Пушкіна, 19, смт. Чемерівці, Чемеровецький район, Хмельницька область, 31600, ЄДРПОУ 40358308 Email: chem@consumerhm.gov.ua.