З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Дата: 24.08.2021 17:05

Шановні жителі Закупненської громади!

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ – урочистість, яка близька серцю кожного, хто за ідентичністю, духом, генетичним кодом, почуттям патріотизму, внутрішнім станом приналежності, любові до цієї землі є УКРАЇНЦЕМ, незважаючи звідкіля: зі Сходу чи Заходу, Півночі чи Півдня; незважаючи на стать, вік чи професію. Це знаменний день торжества української державності, унітарності, суверенності, соборності, свободи, буття нації з її історичною пам’яттю, автентичними звичаями та традиціями, унікальною культурою й власною самобутністю.

ЗІ СВЯТОМ! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, вільна, сильна, заможна, успішна, мальовнича, благословенна у віках духмяними хлібами, щедра дарами, багата скарбами, жива у кожному ударі гарячого серця, УКРАЇНО! Велика честь та відповідальність бути сповідниками історії, її новітніми учасниками! Будьмо достойними та гідними дітьми рідної землі, амбасадорами добра, мудрими зодчими власної країни!

Сьогодні, в день 30-ї річниці незалежності України, бажаємо вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                                                                                                                           Віталій ВАЩУК