Незалежній Україні – 30-ювілей

Дата: 26.08.2021 20:58

Фото без описуФото без опису

Напевно, кожен українець знає, що 24 серпня – День Незалежності України. Це свято віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності. Щороку святкування річниці народження нашої держави дивує громадян та гостей країни.  Тридцята річниця Незалежності  у нашій громаді стала особливою. Бо ми,  як новостворена громада, святкували  усі разом вперше. Наше селище в святковій атмосфері зустрічало друзів, гостей. Урочисто відкрились дитячий майданчик, оновлений сквер, проведено турнір між старостатами громади по міні футболу. Святкові локації  «Аквагрим», «Творча майстерня»,  «Старости пригощають…»  зустрічали творчими доробками місцевих майстринь, розвагами, смаколиками.  Дитячим радощам від розваг не було меж. Урочисті привітання і нагородження звучали від селищного голови - Віталія Ващука, гостей свята Юрія Марущина, Петра Лабазюка, Миколи Жогана, Юрія Завальнюка, Володимира Присяжного, Олега Скринчука, Уляни Ткаченко, Сергія Гладиша. Завдячуючи  соціальним партнерам, спонсорам жителі громади були відмічені грамотами, подяками, цінними подарунками. Сімї новонароджених  діток  селища  Закупне отримали мультиварки, багатодітні сімї  громади електрочайники. Старостати громади поповнили свій арсенал бензопилами, а комунальне господарство «Комунальник» ще й генератором бензиновим та сварочним апаратом.

Глядачі насолоджувались виступами аматорів сцени: Альони Войтової, Люби Олійник, Андрія Крижанівського, Віталія Паламарчука, Роксолани Збуровської, творчих колективів будинків культури, сільських клубів, вихованців закладів освіти. Кульмінацією дійства стали виступи Ірини Зінковської, фаєр-шоу «Віват Україно!», святкова лотерея, салюти.

… Повертаємось до робочих буднів. Але світлини свята ще неодноразово відлунюватимуть у кожному серці приємним спогадом. Щастя і миру вам жителі Закупненської громади!