Співпраця з ОТГ- один із пріоритетних напрямків роботи податкової служби

Дата: 14.09.2021 11:34

14 вересня у приміщенні Чемеровецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області відбулась чергова зустріч податківців з представниками Закупненської територіальної громади. Метою зустрічі стало обговорення напрямів взаємодії та співпраці  податківців з органами місцевого самоврядування та платниками податків.

Основними питаннями, які обговорювалися на заході були питання щодо пошуку додаткових ресурсів наповнення місцевих бюджетів, а саме:

- інвентаризація майна та активів на території громади з наданням інформації до податкової служби для нарахування місцевих податків;

- забезпечення погашення заборгованості з податків та зборів;

- проведення нормативно-грошової оцінки землі населених пунктів Закупненської територіальної громади;

- інвентаризація договорів оренди землі та перегляд ставок орендної плати в сторону збільшення;

- основні аспекти одноразового (спеціального) добровільного декларування доходів громадян;

- декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році та інші.

Під час зустрічі фахівці державної податкової інспекції  та представники  територіальної громади  поспілкувалися в тісному співробітництві та погодили шляхи вирішення проблемних питань.Своєю чергою начальник Чемеровецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Валентина Гнатовська висловила готовність співпрацювати у межах правового поля з органами місцевого самоврядування та зауважила, що будуть підтримувати постійний діалог як з платниками податків так і з місцевою владою.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)