Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує громадянам про своєчасність сплати податків на майно!

Дата: 17.09.2021 12:35

Чемеровецька ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області  інформує про те, що відповідно до вимог пп.266.7.2 п.266.7 ст.266 та п.286.5 ст.286 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями органами податкової служби в термін до 01 липня 2021 року направлені громадянам податкові повідомлення-рішення, якими визначені податкові зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та земельний податок (далі – Податки).

Податки сплачуються фізичними особами протягом 60-ти днів з дня вручення таких податкових повідомлень-рішень.

Враховуючи те, що термін сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та земельного податку, нарахованих згідно з отриманими податковими повідомленнями-рішеннями завершився, Чемеровецька ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області  звертає увагу громадян на необхідність сплати визначених податкових зобов’язань з метою недопущення виникнення податкового боргу.

Перевірити наявність/відсутність податкового боргу за вказаними податками громадяни можуть скориставшись «Електронним кабінетом платника» за адресою http://cabinet.tax.gov.ua, меню «Стан розрахунків з бюджетом», а також для проведення звірки даних щодо об’єктів оподаткування, що перебувають у власності, розміру площ об’єктів оподаткування (житлової або не житлової нерухомості, земельного податку, розміру ставки, нарахованих сум податків - завітавши до Центру обслуговування платників Чемеровецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області за адресою: Хмельницька обл., смт.Чемерівці, вул.Центральна, 28, контактний телефон (03859) 9-25-51.

Валентина Гнатовська, начальник ДПІ

Чемеровецької державної податкової інспекції