Чемеровецький сектор УДМС інформує

Дата: 23.09.2021 11:53

Чемеровецький сектор УДМС інформує: реєструємось до «Електронної черги» та оформляємо біометричні документи  без черг!

Створення зручних та доступних умов для отримання громадянами адміністративних послугє одним із головних завдань Державної міграційної служби України.

Отримати адміністративні послуги по оформленні паспорта громадянина України у формі ID – картки або ж паспорта громадянина України для виїзду за кордон не виходячи з дому  громадяни можуть зареєструвавшисьв онлайн чергу.

На сьогодні, сервіс «Електронна черга»є найпопулярнішим серед мешканців області, адже цей сервіс дозволяєобрати зручний час та дату відвідування підрозділів для отримання послуг по оформленні біометричних документів.Для реєстрації  в чергу достатньо обрати один із варіантів:

• електронний #QR_код, що розміщений у приміщеннях територіальних підрозділівта у місцях вільного доступу громадян;
  • інтерактивний електронний сервіс #ДМС_БОТ, який доступний у месенджерах Viber та Telegram.

Звертаємо увагу, що відсутність місць в онлайн-сервісі на сайті не означає відсутності місць взагалі. Сервіс побудовано таким чином, що приблизно третина відвідувачів записується через онлайн-сервіс, третина через термінал у підрозділі та ще третина – це поточна черга «сьогодні на сьогодні».

Нагадуємо, що отримати адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України мешканцірайону можутьу Чемеровецькому секторі УДМС області, що знаходиться за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 3, контактний телефон: (03859) 9-18-85. Графік роботи підрозділу: з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45; обідня перерва з 13.00 до 13.45.

У разі виникнення питань  у громадян просимо звертатись на телефонну «гарячу лінію» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10