Закупненська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 08.10.2021 11:36

Конкурс на заміщення

Закупненська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальник служби в справах дітей та сім’ї.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, та вільно володіють державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого спрямування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років.

До конкурсної комісії необхідно подати:

Заяву, особову картку, копії документів про освіту, копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік, дві фотокартки (4*6см).

Конкурсною комісією проводиться іспит на знання Конституції України, законів України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки роботи служби.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Адреса: 31614, Хмельницька область, Чемеровецький район, смт Закупне, вул.. Центральна 9а.

Довідки по телефону: 9-33-00.