Дата: 02.11.2021 15:04

Хмельницькою обласною радою в електронній торговій системі України проводиться продаж на аукціоні без умов  об’єктів малої приватизації,                                  у тому числі:

Комплекс будівель та споруд бази відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля» площею 832,8 кв.м та майно невід’ємне від об’єкта:  сходи – 86,3 кв.м; благоустрій (асфальтне покриття) – 380 кв.м; будівля вагончику – 33,8 кв.м; будівля вагончику – 33,8 кв.м; зовнішня електромережа освітлення – 3 шт.; огорожа металева з бетонними та металевими стовпами – 321 м; огорожа                           з залізобетонних плит – 147,3 м; підсобне приміщення34,78 кв.м; пірс – 5 кв.м; площадка (забетонована) – 100 кв.м; артезіанська свердловина (глибина 55 м); колодязь. Знаходиться за адресою: 31617, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Гусятин, вул. Надзбручанська, буд. 1 та обліковується                 на балансі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні без умов: 3804800,00 грн                   (без ПДВ).

Комплекс будівель та споруд табору праці і відпочинку «Збруч» площею 832,9 кв.м та майно невід’ємне від об’єкта: комплектна трансформаторна підстанція КТП-100-10/0,4 У1; лінія електро-передач 10кВт (провід АС-25) – 1500 м; газопровід середнього тиску (труба 50 мм) – 320 м; водопровід (труба                          32 мм) – 320 м. Знаходиться за адресою: 31617, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Гусятин, вул. Надзбручанська, 3                                      та обліковується на балансі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні без умов: 3898598,00 грн                     (без ПДВ).

*З характеристикою об’єктів приватизації та умовами аукціону можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької обласної ради в розділі «Приватизація» за посиланням: https://km-oblrada.gov.ua/povidomlennya-pro-prodazh-na-aukcioni/ та в електронній торговій системі України.