Вітання працівників соціальної сфери

Дата: 08.11.2021 15:04

5 листопада з нагоди професійного свята, яке відзначається в першу неділю листопада приймали вітання працівники соціальної сфери.

Працівники соціальної сфери – люди, чия скромна праця часто залишається не поміченою, але у серцях тих, кому сьогодні бракує в цьому світі уваги, хто потребує соціальної підтримки, простої поради, вони залишають теплий душевний слід!

З вітальним словом до соціальним робітників звернулися заступник начальника з питань діяльності виконавчих органів Т.Скоб’як та начальник відділу з питань соціальної роботи А. Кирилюк.

Під час заходу відбулася церемонія нагородження грамотами Закупненської селищної ради та цінними подарунками соціального робітника Вівсянського старостату Лаблюк Т.С та соціального робітника Кутковецького старостату Тімофєєву О.В.. Відділом освіти, культури, молоді та спорту було підготовлено музичний подарунок.

Щиро вітаємо соціальних робітників Закупненської громади!