Дотримання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання

Дата: 05.11.2021 16:10

5 листопада на території Закупненської  громади відбулися обстеження суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних обмежень.

Спільно з фахівцями Чемеровецького управління ГУ ДПСС в Хмельницькій області,  представниками Чемеровецького відділення поліції та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Закупненської селищної ради  Т.В. Скоб’як було відвідано магазини, аптеку, ветеринарну аптеку на території смт Закупне,  магазини на території Вільховецького та Гусятинського старостатів.

Під час рейдів особлива увага зверталася на дотримання маскового режиму, дистанції, нанесення відповідної розмітки, наявність антисептиків/дезінфекторів, своєчасне проведення вологого прибирання приміщень, а також наявність сертифікатів про вакцинацію.

За результатами обстежень грубих порушень вимог обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання виявлено не було. Крім того, проводилась роз’яснювальна робота щодо дотримання карантинних вимог в «червоній» зоні відповідно.

Робота в даному напрямку продовжується і надалі.