Вітання працівників культури

Дата: 09.11.2021 16:10

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

9 листопада з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівника культури та аматорів народного мистецтва в Закупненській громаді відбулися святкові заходи.

Голова Закупненської селищної ради Віталій Ващук привітав культпрацівників зі святом, побажав усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя. До поздоровлень приєдналися заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Т. Скоб’як та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту О. Царук.

Кращих працівників було відзначено грамотами та цінними подарунками.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв та культури своєї родини, села, селища, країни в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож щиро дякуємо працівникам культури за їх професіоналізм, та вагомий особистий внесок у розвиток національної культури.