З приватного підприємства на користь селища стягнуто більш як 5 млн грн - прокуратура забезпечила виконання судового рішення

Дата: 03.12.2021 09:41

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура домоглась стягнення із підприємства 5 млн грн на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Закупне.

Прокуратурою встановлено, що замовником будівництва зернокомплексу не виконано умови договору пайової участі, через що селищна рада не мала можливості використати ці кошти на облаштування об’єктів соціальної сфери – освітніх, у тому числі дошкільних закладів, дитячих майданчиків, ремонт доріг тощо.

У порядку примусового виконання рішення Господарського суду Хмельницької області, яким позовні вимоги прокуратури задоволено, кошти стягнуто до бюджету селищної ради.