Вітання з Новим роком!

Дата: 31.12.2021 17:05

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Щиро вітаю з наступаючим Новим 2022 роком!

Рік, що закінчується, був насичений важливими для країни, нашої громади та кожного з нас подіями, непростими випробовуваннями, напруженою працею. Всі ми разом гідно прожили кожну його мить.

Хочу подякувати керівникам, підприємцям, мешканцям громади, всім, хто не залишився осторонь за плідну співпрацю у справі розвитку Закупненської територіальної громади!

У новий рік ми входимо із новим сподіваннями та мріями на кращі зміни для своєї родини та для свого рідного краю. Маю надію, що  любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

Від щирого серця бажаю кожній родині здоров’я, радості, затишку та добробуту, здійснення світлих мрій, найамбітніших планів та сподівань, професійних досягнень та творчих злетів.

Хай щастя, тепло, сімейний затишок повсякчас поселяться у ваших домівках, а Господь дарує мир, спокій та своє величне благополуччя!

З повагою, Закупненський селищний голова Віталій Ващук