Прокуратура інформує

Дата: 04.01.2022 13:15

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про стягнення на користь одного з вищих навчальних закладів Кам’янець-Подільського району 95 тис грн безпідставно сплачених коштів.

Підставою для реагування стали допущені порушення вимог Закону України  «Про публічні закупівлі»  під час закупівлі природного газу для опалення корпусів навчального закладу.

Як було встановлено, в січні минулого року тендерним комітетом   навчального закладу визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти  природного газу.

В подальшому, всупереч вимог вищевказаного Законну та положень договору,  сторонами безпідставно укладено ряд додаткових угод до договору постачання, внаслідок чого суттєво збільшено ціну придбаного товару, а також зменшено його обсяги, що призвело до переплат бюджетних коштів.

За позовом прокуратури вказані  угоди  визнано недійсними та стягнуто на користь навчального закладу  95 тис. грн