Вітання римо-католикам до дня Христового Воскресіння.

Дата: 17.04.2022 11:25

Шановні жителі Закупненської територіальної громади!

Цієї неділі, 17 квітня, римо-католики святкують день Христового Воскресіння. Тож, шановні земляки, прийміть найщиріші вітання з величним святом – Світлого Христового Воскресіння!

Це свято спонукає кожного з нас задуматися над вічними ціностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Сьогодні ми маємо бути , як велика родина, ділитися чистими помислами. У ці дні, очікуючи на Боже благословення, ми відчуваємо радість і натхнення, віримо у вічне життя і перемогу добра над злом.

Попри складну ситуацію в Україні, хай у наших серцях оселяються віра та добрі наміри. Щоб свята Пасха зміцнила наш дух, додала сили успішно подолати будь-які випробування. Хай у нашій державі панує мир, спокій і затишок, а Боже покровительство буде з вами повсякчас. Здоров’я, добра та віри в завтрашній день.

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

З повагою,

Закупненський селищний голова Віталій Ващук