Україна вистоїть! Слава ЗСУ!

Дата: 22.04.2022 12:56

Фото без описуФото без опису

21 квітня до Закупненської селищної ради  завітав наш земляк  Андрій Коваль з приємною місією. Він з вдячністю нам привіз Подяку від  командувача військ  оперативного командування «Північ» Сухопутній військ Збройних Сил України, генерал-майора Віктора Ніколюка. Наша співраця і допомога з Андрійєм розпочалась коли одного дня зателефонував  і попросив прийняти в нашій громаді евакуйованих жінок військових та дітей. Наші  заклади Боднарівка школа-сад  та Голенищівська спеціальна школа прийняли людей. З часом хтось поїхав , а сімї , які забажали   залишитися в нашій громаді знайшли прихисток в Голенищеві, Вільхівцях та Гусятині. Андрій стояв на захисті  м.Київ в територіальній обороні, а наразі  допомагає військовим на Сході. Наша громада підтримувала столицю у найгірші години продуктами харчування, як і військових так і цивільне населення. Також в Закупній є чоловік , який перепрофілювався і почав шити жилети для плитонокок, бронижилетів, що захищають життя  захисників.  Також велика дяка людям, сім’ям , колективам, які закривають м’ясну  консервацію  для потреб військових.

Тому ця подяка присвячена  всім  не байдужим жителям, які дотичні до спільної справи- підтримка внутрішньо переміщених осіб, допомога ЗСУ, підтримка нашої економіки.