36-та річниця Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2022 09:52

Шановні ліквідатори Чорнобильської катастрофи!

Вже 36 років у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС – найбільшою та найважливішою за всю історію людства техногенною аварією.

Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції навічно відбилася в людських долях та наших серцях.

Ми пам’ятаємо героїв,які пішли з життя, самовіддано захищаємо людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять!

Низько вклоняємося усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашої громади, які 36 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Велика вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи.

Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку в родинах, щасливих років життя і мирного неба над головою!

Українці завжди пам’ятатимуть про жертв та мужність ліквідаторів ЧАЕС.

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                                      Віталій Ващук!