ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ

Дата: 16.05.2022 09:58

14 травня «живим» коридором зустріли та провели жителі села Івахнівці свого односельчанина, солдата Збройних сил України Чирку Вадима Володимировича,  який загинув в боях за Україну під Авдіївкою.

Чирка Вадим народився 21 грудня 1992 року в селі Івахнівці. В 2008 році закінчив Івахновецьку загальноосвітню школу, в 2010 році – Закупненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Був добрим,чуйним, старанним учнем. В 2010 році вступив до Жмеринського вищого професійного училища де здобув спеціальність помічника машиніст потягу. Після закінчення навчання був призваний на строкову службу до Національної гвардії Збройних сил України. По закінченні служби в армії працював помічником машиніста.

Важко підібрати слова, щоби висловити біль цієї втрати, щоб втішити батьків, дружину, родину загиблого воїна. Нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини. Світла пам'ять про Вадима Чирку назавжди залишиться у памяті односельчан. Вічна пам'ять Вадиму, захиснику України! Вічна пам'ять усім захисникам, хто пішов у вічність… Хто захищав від російського агресора наші мирні домівки, наш затишок та дав нам можливість жити, творити, бути господарем на своїй землі.