Зустріч з представницями Благодійного фонду «РОКАДА»

Дата: 27.05.2022 15:07

26 травня в Закупненській ТГ відбулася робоча зустріч заступника Закупненського селищного голови Тетяни Скобяк з представниками БО «БФ «РОКАДА» (м.Хмельницький).

Представниці Благодійного фонду «РОКАДА» висловили готовність співпрацювати із Закупненською селищною територіальною громадою для надання необхідної всебічної підтримки внутрішньо переміщеним осібам, які опинилися сьогодні у складних життєвих обставинах. Також було напрацьовано шляхи відзначення Всесвітнього дня біженця 20 червня. Обговорено питання грантів на підтримку біженців. Наголосили на  важливості відзначення мужності, стійкості та рішучості тих, хто змушені були залишити свій дім у пошуках безпеки.