ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ

Дата: 01.06.2022 16:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 1 червня, прощалися із Героєм Божиком Назарієм, який загинув захищаючи Україну.

Родом мужній захисник із села Вівся Закупненської громади. У 2015 році закінчив Вівсянську загальноосвітню ЗОШ І-ІІ ступенів. В цьому ж році вступив до Чемеровецького медичного фахового коледжу, який закінчив у 2019 році. Хлопець підписав контракт і вступив до лав Збройних Сил України, 80 Десантно-штурмової бригади, як бойовий медик.

24 травня 2022 року поблизу міста Бахмут на Донеччині під час евакуації тіл поранених бійців, проявляючи мужність і героїзм, до кінця виконуючи свій професійний та моральний обов’язок - Назар загинув.

Прощатися із Назарієм зібралися військовослужбовці, друзі та родичі, мешканці громади, односельчани.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише рідних та близьких, а й друзів, колег та усіх хто знав мужнього, відважного, життєрадісного хлопця, воїна – захисника Назарія.

Закупненська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Назарія. Не забудемо про його подвиг та мужність.

Герої не вмирають!