Останній дзвоник

Дата: 03.06.2022 16:18

Останній дзвоник сьогодні пролунав у ліцеях і гімназіях Закупненської громади. На моніторі комп’ютера – класні кімнати, шкільні подвір’я, усміхнені і сумні  діти, вчителі, батьки. Усміхнені, бо завершився офіційно навчальний рік. Сумні, бо не всі поряд -  за тисячі кілометрів, не у своїх рідних школах. Сьогодні в усіх свято Останнього дзвоника – онлайн.

Цього року заклади освіти Закупненської громади закінчили 99  здобувачів освіти і переведено до наступного класу  507 учнів.

Все так не звично! Тихі шкільні подвір’я, порожні коридори, класи. Ще діти так ніколи не просилися до школи, а вчителі не мріяли опинитися на роботі в класі зі своїми учнями.

Війна в Україні змусила нас привчитися до нових реалій, забравши найцінніше в нашому житті – живе спілкування, зустрічі, прогулянки. І тому 2021-2022 навчальний рік ми закінчуємо дистанційно. Але всі впевнені, що  обов’язково переможемо, знову повернемося до своїх друзів,  вчителів, до закладів.

Попереду літо з теплом і великою кількістю вільного часу...

Дорогі діти, гарного, спокійного відпочинку!

Шановні випускники, результативного проходження НМТ, нехай ваш вибір майбутнього буде усвідомленим і відповідальним!

То ж  вітаємо усіх з початком літніх канікул!