ВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 19.06.2022 10:21

Шановні працівники медичної галузі!

Щиро й сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Ваша професія є однією з найбільш шанованих, гуманних і відповідальних. Ви присвятили себе благородній справі – турботі про здоров’я. Ви допомагаєте людям долати страждання і хвороби, щогодини виконуючи свій обов’язок. Сьогодні в умовах війни – ви рятуєте життя цілодобово, вражаєте своїм професіоналізмом. Висока місія медичного працівника і невичерпний запас людинолюбства націлюють вас завжди бути терплячими і ввічливими з кожним пацієнтом.

Бажаємо вам міцного здоров’я, завзяття, витримки, наснаги на добрі справи, та миру усім нам. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють ваш дім, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.

З повагою,

Селищний голова                                                                                          Віталій ВАЩУК