Закупненська громада отримала допомогу для ВПО

Дата: 28.07.2022 11:05

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису       Днями, Закупненська ТГ отримала партію допомоги для внутрішньо переміщених осіб які тимчасово проживають на території громади. Продуктові набори було  отримано від БФ «World Central Kitchen». На сьогодні, в громаді, зареєстровано близько 110 сімей переселенців. Після доставки, допомога була розподілена між населеними пунктами громади в залежності від кількості зареєстрованих сімей ВПО. Продуктові набори включали в себе мясні та рибні консерви, макаронні вироби, солодощі, крупи, олій, фрукти.

Висловлюємо вдячність за надану допомогу та турботу. Ми переконані, що лише спільними зусиллями здобудемо нашу спільну перемогу над окупантом.