Закупненська громада попрощалась зі своїм Героєм Валентином Стайохою

Дата: 29.07.2022 19:01

Фото без описуФото без опису

Напередодні ввечері, сотні жителі Закупненської громади живим коридором, зі свічками та сльозами на очах, навколішки, зустріли тіло 44-річного Героя – Валентина Стайоху, який проживав в смт Закупне.

Сьогодні 29 липня, віддати шану та провести в останню путь  Героя, прийшли сотні небайдужих односельчан.  Скорботною ходою, під мелодії духового оркестру, та дзвони рідного храму громада попрощалася зі своїм захисником Валентином 1977 року народження, який з перших днів повномасштабного вторгнення захищав Україну від окупантів.  Загинув виконуючи бойове завдання, від поранення несумісного з життям на Харківщині. У жалобі схилили голови рідні загиблого, односельчани, побратими, духовенство та військові. Пам'ять про загиблого вшанували хвилиною мовчання. Валентин був сміливою і відважною, доброзичливою, працьовитою людиною. У Героя залишилися мати, дружина і двоє дітей. На жаль, війна забирає у дітей батька, у батьків –синів та доньок, коханих та друзів… Але завдяки нашим захисникам ми досі вільні, ми маємо свою країну, ми гордо можемо називати себе українцями.

Вічна пам'ять Героєві. Щирі співчуття родині захисника.