Допомога від WORLD CENTRAL KITCHEN

Дата: 19.08.2022 14:20

Днями міжнародна гуманітарна організація «World central kitchen» в черговий раз надали допомогу для тимчасово переміщених осіб які проживають в Закупненській територіальній громаді.

До продуктових наборів входять крупи, макарони, цукор, мука, олія, рибні та м’ясні консерви, фрукти та інше. Кожен набір розраховано на родину. Вся отримана допомога розподілена по старостинських округах пропорційно кількості переміщених осіб, які проживають на відповідній території.

Дякуємо благодійній організації, волонтерам та координаторам за надану допомогу та підтримку.