ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2022 09:33

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Щиросердечно вітаю вас із величним державним святом українського народу – ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Незалежність – це найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбної нашої країни.

Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Та на жаль, нині ми переживаємо страшні часи випробувальної історії. На тлі прямого вторгнення Російської Федерації на територію нашої держави, нам доводиться виборювати власну незалежність. Ми не маємо права її втратити, а зобов’язанні виправдати надії наших великих попередників та збудувати державу такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи у єдності, гармонії та достатку.

День Незалежності України, вселяє гордість за величний український народ, нашу країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Нехай омріяне  предками, відстояне у минулій та нинішній боротьбі головне свято держави принесе як у наш спільний український дім, так і  до кожної  вашої  оселі щастя і добро, порозуміння і злагоду, любов і мирне небо над головою.

Щоб віра у краще майбутнє об’єднала всіх нас для досягнення довгоочікуваної  Перемоги та миру!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                                                 Віталій ВАЩУК