ПОДЯКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 25.08.2022 12:06

24 серпня Закупненську селищну раду відвідав начальник Камянець-Пподільської районної військової адміністрації Олександр Анурєв. Ним було вручено подяку Хмельницької обласної військової адміністрації трудовим колективам  підприємств, установ, організацій Закупненської територіальної громади за активну громадську позицію, самовіддану та безкорисливу працю, гуманітарну допомогу надану ЗСУ, мешканцям населених пунктів, де тривають бойові дії, а також внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у громаді.

Ми в свою чергу щиро дякуємо всім жителям громади за щоденну наполегливу працю задля мирного майбутнього, а також Сергію Вячеславовичу Гамалію за те, що гідно оцінив наш труд і старанність. З впевненість заявляємо, що й надалі будемо працювати у цьому ж темпі і все будемо робити для того щоб наблизити перемогу.

Миру, перемоги та Божого захисту всім нам та Україні!

Все буде Україна!