З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ УКРАЇНИ

Дата: 04.09.2022 12:45

Шановні підприємці!

Вітаю вас з професійним святом!

Займатися власною справою, розвиватися, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги.

І попри труднощі, пов’язані із російсько-українською війною, особливо в перші тижні, ви з честю зуміли забезпечити мешканців громади, переселенців товарами першої необхідності.

Майбутнє нашого краю нерозривно пов’язано з вашою роботою. Ви вносите значну долю у поповнення бюджету, створюєте робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

Щиро бажаю вам впевненості в собі, невичерпної наснаги у праці, а також подальших успіхів у підприємницькій діяльності на благо і добробут нашої Закупненськоі громади і незалежної України.

Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною, бізнес стабільним і процвітаючим, а партнери ніколи не підводять!

Миру, щастя, добра та достатку вам, вашим родинам та всій Україні!

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                                              Віталій ВАЩУК