БОРГИ ПО СПЛАТІ ПОДАТКІВ ЗА ЗЕМЛЮ ТА НЕРУХОМІСТЬ !

Дата: 01.09.2022 13:23

Закупненська селищна рада повідомляє що, плата за землю та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки — це обов’язкові платежі що підлягають сплаті до бюджету. Згідно із інформацією податкової інспекції, станом на 01.08.2022 року за багатьма жителями Закупненської територіальної громади, рахуються борги до селищного бюджету по податках за землю та за об’єкти житлової і нежитлової нерухомостей. Крім цього, ми нагадуємо жителям громади – що розпочалася компанія по сплаті зазначених податків за новий звітний період поточного року.

Звертаємося до тієї частини громадян, які обрали позицію зволікання із сплатою. Пояснюємо, що крім того що на суми несвоєчасно сплачених податків нараховується пеня та штрафні санкції, майно особи, яка має податковий борг, передається у податкову заставу. Так, згідно з вимогами статті 87 Податкового кодексу органи Державної податкової служби звертаються до суду з позовом про стягнення суми податкового боргу за рахунок активів фізичної особи — боржника. Стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснюється державною виконавчою службою відповідно до Закону «Про виконавче провадження».  Тому, шановні платники податків, з метою упередження несподіваних небажаних випадків, що призводять до вище перелічених наслідків, своєчасно піклуйтеся про порядок у сплаті податків, а у разі виникнення питань своєчасно звертайтеся до Чемеровецької ДПІ або відділу фінансів Закупненської селищної ради (0974402108)  і,  в  разі  наявності  боргів,  терміново  їх  погасіть.