Вітання з Днем рятівника

Дата: 17.09.2022 08:31

Сьогодні, голова Закупненської селищної ради Віталій Ващук та його заступник Тетяна Скобяк привітали 30 ДПРП 2 ДПРЗ ГУ ДСНС в смт Закупне з професійним святом Днем рятівника.

30 ДПРП 2 ДПРЗ ГУ ДСНС надано сертифікат для зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу, придбання меблів, бензопили у сумі 35 тис.грн..

Прийміть  щирі вітання з нагоди Дня рятівника!

Справа, яку ви робите, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей.

Вдячний вам за відчуття безпеки та спокою, яке має кожен громадянин громади завдяки вашій постійній роботі.

Бажаю вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та якнайбільше життєвих благ, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках.

Нехай Божа Матір завжди буде вашою покровителькою і захисницею, вірною помічницею у професійній діяльності та оберегом на життєвому шляху.

З повагою

Закупненський селищний голова                                                                   Віталій ВАЩУК