Ухилянт перетнув кордон за фальшивими документами

Дата: 27.09.2022 08:27

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за фактом підроблення та використання завідомо підробленого документа особою призовного віку.

Зокрема, системним аналізом інформації органів Державної прикордонної служби  України та районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, окружною прокуратурою встановлено, що в одному з пунктів пропуску для виїзду за межі України, під час прикордонного контролю, 33-річний  чоловік  надав підроблене  «тимчасове посвідчення  військовозобов’язаного». Скориставшись фальшивкою, зловмисник виїхав за межі України.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Санкція статті передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.