Вітання з професійним святом –  Днем працівників освіти.

Дата: 01.10.2022 20:55

Шановні працівники та ветерани освітянської галузі

Закупненської територіальної громади!

Вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у країну знань, науки, мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країниВи несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

З початку війни ви, згуртувавшись, боролися з ворогом на своєму фронті –допомагали військовим продуктами, плели сітки, готували смаколики, фінансово та морально підтримували кожного нашого земляка на фронті, надавали прихисток та підтримку внутрішньо переміщеним особам. Дякуємо всім вам на шляху до Перемоги! Ви-справжні патріоти  рідної неньки -України і щоденними добрими справами Ви демонструєте гарний приклад для жителів нашої громади, цілої України.

Зичу всім вам здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у вашій відповідальній роботі і щоб кожен день працівників освіти, учнів та їх батьків був наповнений благополуччям та щастям  під мирним небом Незалежної України!

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашої громади.

З повагою

Закупненський селищний голова                                                             Віталій ВАЩУК