Держспоживслужба повідомляє!

Дата: 04.10.2022 14:32

Чемеровецьке управління в Хмельницькій області інформує щодо      надходження листа  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів №11.1.3-20/14397 від 30 вересня 2022року , що  стосується інформаційне повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 01 вересня 2022 року № 2022.4907-fup стосовно надходження повідомлень щодо харчового захворювання, спричиненого гістаміном, внаслідок споживання тунця від одного й того ж постачальника, що експортувався з Іспанії (експортер: Frime S.A.U., Spain) до України (імпортер: ТОВ «ОДІСЕЙ ЛЮКС», вул. Київська 19-А, м. Вишневе, Київська область, 08132).

Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів.

У разі виявлення вищевказаних харчових продукті в обігу, оператори ринку зобов’язані звернутися до  Чемеровецького  управління  ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області: тел./факс.  9-28-62,   вул. Європейська, 19, смт. Чемерівці, Чемеровецький район,  Хмельницька область,  31600, ЄДРПОУ 40358308 Email: chem@consumerhm.gov.ua