Вітання з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника та захисниці України.

Дата: 14.10.2022 14:16

Дорогі наші захисники та захисниці!

Сьогодні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва ми вшановуємо всіх, хто носить почесне і високе звання захисника та захисниці України.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком найвідважніших. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Сьогодні на ваші плечі покладена священна місія – боронити рідну землю від окупантів та забезпечити мирне життя свого народу.

Незабутню когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час російсько-української війни.

Святим обов’язком кожного з нас є пам’ять про цих героїв, котрі віддали свої життя, захищаючи Україну.

Щодня ми дякуємо нашим захисникам та захисницям за новий світанок за можливість вільно дихати у своїй країні.

Щиро вітаємо усіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника або захисниці України зі святом та бажаємо козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, Перемоги над ворогом та миру нашій Україні!

Слава Україні!

Слава її захисникам!

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                                Віталій ВАЩУК