9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 07:59

Шановні працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

Щиро і сердечно вітаю вас зі святом! Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Від усієї душі бажаю вам довголіття і здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя в родинах, творчих успіхів і достатку. Хай у праці та в ділах вас завжди супроводжує хліборобська пісня, творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави. Миру і спокою нам, перемоги над ворогом!

Слава Україні!

З повагою,

Закупненський селищний голова                                           Віталій ВАЩУК