З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2022 07:39

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

У день професійного свята військовослужбовці Збройних Сил України продовжують виконувати свою найважливішу місію — боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора.

Від імені українського народу висловлюю вдячність особовому складу та ветеранам Збройних Сил України за самовіддану службу, стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності країни.

Ми віримо в вас та висловлюємо щиру вдячність за те, що вдень і вночі, ви охороняєте спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Ви є взірцем патріотизму, відваги та мужності.

Бажаю вам успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави. Надійного родинного тилу вам, богатирського здоров’я, звершення всіх мрій та найголовніше – скорішого закінчення військового протистояння. Повертайтеся додому живими і здоровими! На вас чекають вдома, за вас молиться вся Україна!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, добробуту, незламності духу та перемог.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою

селищний голова                                                                                         Віталій ВАЩУК