Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 01.01.2023 08:19

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, таким бажаним миром у нашій Україні. Вірю, що спільне для всіх нас бажання здійсниться у Новому році.

Бажаю щасливих, сповнених світла і любові Різдвяних свят та омріяної Перемоги! Нехай у ваших серцях не гасне різдвяний вогонь любові, віри та оптимізму, а Боже Благословення наповнить та окрилить усі життєві кроки ! Міцного здоров’я вам, благополуччя та мирного неба над усією Україною.

Слава Україні!

З повагою,

селищний голова                                                                                                                  Віталій ВАЩУК