Держпродспоживслужба повідомляє!

Дата: 30.01.2023 14:18

Відповідно до  листа  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 11.1.3-21/1525  від 19 січня 2023 року, що стосується інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19 січня 2023 року № 2022.3810-fup 3, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).

Така продукція є небезпечною   для    споживання    людиною,    тому  Чемеровецьке  управління  ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  просить  споживачів та операторів ринку, що займаються обігом харчових продуктів  даного    походження        при    її виявленні    не  споживати,   не використовувати  у виробництві  та   негайно повідомляти  Чемеровецьке управління ДПСС: тел./факс.  9-28-62,   вул. Європейська, 19, смт. Чемерівці, Кам’янець - Подільський район,  Хмельницька область,  31600, ЄДРПОУ 40358308 Email: chem@consumerhm.gov.ua.

В.о. начальника  Чемеровецького  управління

ГУ ДПСС в Хмельницькій області                                Анатолій  КАНЬОВСЬКИЙ