Проведено виїзд робочої групи з питань легалізації найманої праці та зайнятості населення

Дата: 06.04.2023 09:07

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Закупненської селищної рад за участю представника Чемеровецької ДПІ Валентини Гнатовської здійснили рейдовий об’їзд суб'єктів підприємницької діяльності  громади.

Під час рейдів  члени робочої групи проводили  інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань легалізації бізнесу, найманої праці та дотримання санітарних норм під час карантину.

Хочеться, щоб важливість питання легалізації зайнятості населення знайшла розуміння серед роботодавців і найманих працівників. Інакше – доведеться сплачувати великі штрафи та нести відповідальність згідно із законом

Рейди-обстеження з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином на території Закупненської громади будуть здійснюватись і надалі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)