ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2023 09:05

Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.

Сьогодні усі, кого травмував Чорнобиль, щоденно пожинають наслідки трагедії. Їм потрібна особлива турбота держави та громади, дієва підтримка у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами.

З глибокою пошаною схиляємо голови перед вами, шановні учасники – ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, під час якого ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

Ми пам’ятаємо героїв, які пішли з життя, самовіддано захищаємо людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять!

Велика вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство.

Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку в родинах, щасливих років життя і мирного неба над головою!

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчують на собі і майбутні покоління. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе, аби подібне не повторилося, берегти тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ.

Українці завжди пам’ятатимуть про мужність ліквідаторів ЧАЕС.

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                                      Віталій Ващук!