ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2023 09:39

Дорогі ветерани та жителі нашої громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День памяті та примирення. День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нам великою ціною – мільйонів жителів наших співвітчизників.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Нехай нашими духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння. Без подвигу героїв не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України. Подвиг воїнів Перемоги  гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну, нерідко ціною , власного життя.

Низько вклоняємося ветеранам та воїнам, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цінності України, свободи всього народу. Ця память робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Дякую за Ваш подвиг!

З повагою

Закупненський селищний голова                                                         Віталій ВАЩУК