З Днем вишиванки!

Дата: 18.05.2023 16:23

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 18 травня, в Україні відзначають День вишиванки, який уже став народним святом.

Вишита сорочка – це символ нашої мужності, незламності та стійкості. Це символ світового єднання у спільній боротьбі проти агресора.

Ми вільний народ незалежної країни. Протягом багатьох років нашу національну ідентичність намагались викорінити. Та українці наперекір всім щороку ставали ще могутнішими. З гідністю до кінця!

Зараз вишиванка має особливий сенс. З Україною в серці ми боремось за право жити вільно на рідній землі.

Тож плекаймо, бережімо та примножуймо українську культуру!

Цього дня працівники Закупненської селищної ради прийшли на роботу у традиційному українському наряді і долучилися до флешмобу.