19 червня в Україні відзначається День фермера.

Дата: 19.06.2023 14:50

19 червня в Україні відзначається зовсім молоде свято – День фермера.

Ми щиро вітаємо всіх фермерів Закупненської громади з професійним святом!

Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті, Ви не втрачаючи оптимізму продовжуєте професійно робити справу від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому. Ви робите це попри всі нетипові труднощі, з якими ви стикнулись в роки війни. Ви підтримуєте наших захисників продовольством та технікою. У складних умовах зуміли засіяти поля та готуєтеся розпочати цьогорічні жнива.

Бажаємо щедрих врожаїв , великих перспектив і малих витрат, високих результатів та таких же доходів, втілення у життя найсміливіших сподівань, задумів та планів, погожої днини та гарних здобутків! Нехай буде родючою земля полів. Оптимізму вам у цей нелегкий час, удачі, міцного здоров’я, віри вкраще майбутнє та мирного неба над головою!

Ми цінуємо і вдячні кожному фермеру-хліборобу.

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                      Віталій ВАЩУК