27 річниця прийняття Конституції

Дата: 28.06.2023 10:26

28 червня відзначаємо 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

Сьогодні Конституція – ядро нацiональної правової системи України. Для нас, українців, Конституція – це про права і свободи, це про гідність, цінності, хребет нації, стійкість та нескореність.

У ці важкі дні, в умовах повномасштабного російського вторгнення і численних злочинів окупантів, усі ми по-новому оцінюємо значення цінностей, закладених у Конституції України. Незмінний упродовж століть цивілізаційний вибір Українського народу ми вкотре відстоюємо у збройній боротьбі проти московської агресії.

З нагоди визначного державного свята бажаємо усім мешканцям Закупненської  громади гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає та гарантує нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Хай неминуча перемога та настання миру і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. І нехай демократичні засади, що були закріплені Конституцією, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності завжди панує на звільненій від ворога, конституційній державі.

З Днем Конституції України!

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                                  Віталій ВАЩУК