ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВИХОВАТЕЛЯ ТА ВСІХ ДОШКІЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 27.09.2023 08:15

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується її особистість. З вашою допомогою маленькі жителі нашої громади пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. В складні часи для країни та громади, ви віддаєте щоденно тепло своїх сердець дітям! Упевнений, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворюють кожен день для малюків у дитячому садку на день радості та щастя!

Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця хочу побажати міцного здоров’я, щастя, натхнення та глибокої поваги, нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Бажаю всім незламної віри у перемогу і щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний  мир!

З повагою

Закупненський селищний голова                                          Віталій ВАЩУК