Вітання до Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 29.09.2023 15:08

Шановні бібліотекарі!

Сердечно вітаю вас із професійним  святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку, пам’яток писемності, а її служителі вірними зберігачами і популяризаторам духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашої громади – багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Окрема подяка нашим бібліотекарям за їх працю після повномасштабного вторгнення. Сьогодні бібліотекар - це той, хто видає книгу, а потім готує смаколики, плете маскувальні сітки та відправляє на фронт гостинці для наших військових.

Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай ваша праця – праця хранителів людської мудрості – завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Міцного всім вам здоров’я, довголіття, родинного затишку, дружнього взаєморозуміння та підтримки, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі! Миру всім нам після перемоги над загарбником.

З повагою

Закупненський селищний голова                                          Віталій ВАЩУК