У Закупненській громаді вшанували пам'ять Героїв з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дата: 02.10.2023 09:40

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

1 жовтня українці відзначають день захисників і захисниць України, українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

З цієї нагоди, в населених пунктах громади, на знак подяки  та вічної пам’яті квіти лягли до могил загиблих Героїв. Селищний голова Закупненської громади Віталій Ващук, його заступник Тетяна Скоб’як, старости та представники ІІ відділення РТЦК та СП відвідали могили загиблих воїнів, вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання та добрими словами.

Хоробрість, незламність та сила духу українських військових залишаються для нас прикладом для наслідування. Сьогодні сучасні українські воїни – ті, що творять новітню історію України, пишучи її кров’ю та власним життям.