ВІТАННЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА.

Дата: 09.11.2023 08:35

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва, прийміть найщиріші  вітання з нагоди професійного свята.

Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури.

Зичу кожному з вас, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі – натхнення, творчих злетів, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай ваша ініціативність, відданість роботі, мистецька діяльність стане рушійною силою для розвитку української національної культури.

Добра, Любові, Краси….

Перемоги якнайшвидшої нам усім та легкої праці в мирній рідній державі!

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати нашу національну культуру.

Хай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

СЛАВА НАРОДУ УКРАЇНСЬКОМУ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

З повагою,

Закупненський селищний голова                                                                      Віталій ВАЩУК